Хто ми є

Протезно-ортопедична продукція

Протезно-ортопедична продукція

Підприємство “Антис – Орто” засновано у 2004 році.

Основною метою нашого підприємства є полегшення життя людей з обмеженими фізичними можливостями, щоб зробити його більш повноцінним, комфортнішим та зручним.

Основні пріоритети підприємства “Антис – Орто” – це  якість та впровадження інноваційних технологій при виробництві протезно-ортопедичних виробів.

Основними напрямками діяльності є виготовлення та постачання ортезів на хребет, ортезів на верхні та нижні кінцівки, протезів верхніх та нижніх кінцівок (зразки протезів), ортопедичного взуття, допоміжних засобів для особистого догляду та захисту, ортезів на стопу. Ремонт протезно-ортопедичних виробів, ортопедичного взуття. КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ

Надсучасне обладнання німецької фірми “ОТТО БОКК” та комплектуючі іноземних виробників, висококваліфіковані спеціалісти, що мають значний досвід в протезуванні та ортезуванні дозволяють задовольнити потреби найвибагливішого користувача. Співробітники нашого підприємства постійно навчаються, підвищують свою кваліфікацію, проходять різноманітні тренінги та семінари, що проводяться відомими виробниками комплектуючих для протезування. Впевнитись у цьому Ви можете, перейшовши в розділ СЕРТИФІКАТИ.

Ортез Протезно-ортопедична продукція
устілка ортопедична antys-orto

Протезно-ортопедична продукція - предмет виробництва підприємства "Антис-Орто"

Ми проводимо повний комплекс реабілітації після протезування.

Співпрацюємо з державою в рамках програми по забезпеченню осіб з інвалідністю протезно-ортопедичними виробами. Детальніше за посиланням: Як отримати виріб за направленням Управління соцзахисту?

Головним орієнтирами в роботі нашої компанії протягом багатьох років залишаються: висока якість продукції, інноваційні рішення та максимальне задоволення потреб людей з обмеженими фізичними можливостями.

Власні виробничі потужності дозволяють виконувати повний цикл протезування та ортезування кінцівок.

Антис-орто – виробник протезно-ортопедичної продукції.

Різноманітна протезно-ортопедична продукція відрізняється якістю та індивідуальним підходом до виробництва.