Одержати протезно-ортопедичні вироби безоплатно

      ТОВ “Антис-Орто” – включено до переліку підприємств, що вiдповiдають квалiфiкацiйним вимогам  на виготовлення, постачання, ремонт та технiчне обслyговування технiчних та iнших засобiв реабiлiтацiї.

       Підприємство “Антис-Орто” здійснює діяльність у сфері виготовлення та постачання ортезів на хребет, ортезів на верхні та нижні кінцівки, протезів верхніх та нижніх кінцівок, ортопедичного взуття, допоміжних засобів для особистого догляду та захисту, ортезів на стопу за технологією 2D-сканування; займається ремонтом протезно-ортопедичних виробів, ортопедичного взуття.

       Таким чином, особи з інвалідністю мають можливисть одержати протезно-ортопедичні вироби ( одержати протез ), маючи на руках направлення з Управління соціального захисту. Детальну інформацію з покроковою інструкцією можно отримати переглянувши відео або за посиланням: 

Як отримати протезно-ортопедичний виріб?

ВІДЕО на нашому Ютюб – каналі (натискайте “ПІДПИСАТИСЯ”):

Одержати протезно-ортопедичні вироби.

У своїй роботі ТОВ “Антис-Орто”керується діючим законодавством у соціальній сфері. Один з таких документів “ПОРЯДОК забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації”, що ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 238)

Одержати протез є можливість згідно цієї Постанови.

Розгалужена мережа соціального захисту дозволяє особам з інвалідністю одержувати протез-ортопедичні вироби безкоштовно.

Відвідавши Управління соціального захисту, що розташовано в кожному районі великих міст або районних центрах, Ви маєте змогу отримати направлення та самостійно обрати підприємство для забезпечення протезно-ортопедичними виробами або виготовлення протезу.

Отримати протез на безоплатній основі за рахунок державних коштів нескладно.

ТОВ «АНТИС-ОРТО» пропонує комплекс послуг по виготовленню сучасних модульних протезів стегна. Ступінь активності користувача протезу(група мобільності) визначає підбір комплектуючих з яких складено протез кінцівки. Таким чином, Ви маєте можливість одержати якісний протез ноги.

Подальші заходи з реабілітації, корекція та технічне обслуговування протезу, поради лікаря ортопеда-травматолога та наших техніків-протезистів є обов’язковими складовими протезування на нашому підприємстві.

Слід зазначити, що підприємство “Антис-Орто” також плідно співпрацює з Фондом соціального страхування України (ФСС).

Звертайтесь до відповідального співробітника відділення Фонду з проханням укласти договір з нашим підприємство стосовно протезування кінцівок.

Таким чином, Ви маєте можливість відновити втрачені внаслідок нещасного випадку на виробництві функції кінцівок  та виготовити якісний протез ноги за рахунок страхових внесків до Фонду соц.страхування, що відраховувалися з Вашої заробітної плати.

Це ще одна можливість безкоштовно отримати протез ноги.