Підтвердження кваліфікації

       27 грудня 2016 року на засiданні Експертноi Koміcії Мiнсоцполiтики України відбувся розгляд документiв стосовно вiдповiдностi квалiфiкацiйним вимогам пiдприємств ycix форм власностi – кандидатiв на виготовлення, постачання, ремонт та технiчне обслyговування технiчних та iнших засобiв реабiлiтацiї вiдповiдно до Положення про Експертну комiсiю Мiнсоцполiтики Украiни щодо встановлення вiдповiдностi квалiфiкацiйним вимогам пiдприємств ycix форм власностi – кандидатiв на виготовлення, постачання, ремонт та технiчне обслуговування технiчних та iнших засобiв реабiлiтацii, порядку її роботи, затвердженого наказом Мiнсоцполiтики вiд 09 серпня 2016 року №871 ,,Деякi питання придбання технiчних та iнших засобiв реабiлiтацiї”, який зареестровано Miністерством юстицii України 02 вересня 2016 року за №1211/29341.

       ТОВ “Антис-Орто” – було включено до переліку підприємств, що вiдповiдають квалiфiкацiйним вимогам  на виготовлення, постачання, ремонт та технiчне обслyговування технiчних та iнших засобiв реабiлiтацiї.

       Підприємство “Антис-Орто” підтвердило можливість діяльності у сфері виготовлення та постачання ортезів на хребет, ортезів на верхні та нижні кінцівки, протезів верхніх та нижніх кінцівок, ортопедичного взуття, допоміжних засобів для особистого догляду та захисту, ортезів на стопу за технологією 2D-сканування. Ремонт протезно-ортопедичних виробів, ортопедичного взуття.
       Таким чином, особи з інвалідністю мають можливисть БЕЗКОШТОВНО одержати протезно-ортопедичні вироби, маючи на руках направлення з Управління соціального захисту. Детальну інформацію з покроковою інструкцією можно отримати переглянувши відео або за посиланням 

Як безкоштовно отримати протезно-ортопедичний виріб?

 

БЕЗКОШТОВНО одержати протезно-ортопедичні вироби.