Як отримати виріб за направленням Управління соцзахисту?

Підприємство АНТИС-ОРТО працює за державною програмою з безоплатного забезпечення осіб з інвалідністю протезно-ортопедичними виробами (протези кінцівок, ортези для ходьби, ортези для сну, тутори, бандажні вироби, ортопедичні устілки та ортопедичне взуття).

Таким чином, Ви маєте можливість отримати протезно-ортопедичні вироби за направленням Управління соціального захисту.

Щоб отримати виріб за направленням безоплатно, необхідно вчинити наступні дії:

Для забезпечення протезно-ортопедичними виробами необхідно отримати з поліклініки:

 • Заключення від лікаря, де вказано діагноз та який саме протезно-ортопедичний виріб Ви потребуєте(Заключення обов’язково потрібно завірити в кабінеті ЛКК (Лікувально-консультативної Комісії));
 • Або висновок МСЕК(індивідуальну програму реабілітації особи з інвалідністю).

 

З Управління соціального захисту населення (СоцЗабез) необхідно отримати “Направлення для забезпечення протезно-ортопедичними виробами”, для чого потрібно мати при собі наступні документи (перелік документів(на всі випадки)):

 • Паспорт або Свідоцтво про народження(дітям з інвалідністю до 14-ти років);
 • Індивідуальну програму реабілітації(ІПР) – для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю;
 • Довідку МСЕК про інвалідність(для дітей з інвалідністю – висновок ЛКК);
 • Висновок Лікувально-консультативної Комісії (ЛКК) про забезпечення протезно-ортопедичними виробами;
 • Ідентифікаційний номер.

 

Для забезпечення протезно-ортопедичними виробами (отримати виріб за направленням) Ви звертаєтесь в ТОВ “АНТИС-ОРТО” та подаєте наступні документи:

 • Направлення з Управління соціального захисту населення (СоцЗабез) – оригінал;
 • Паспорт або Свідоцтво про народження(дітям з інвалідністю до 14-ти років) – копія;
 • Довідку МСЕК (про інвалідність) або посвідчення про інвалідність(для осіб з інвалідністю) – копія;
 • Індивідуальну програму реабілітації(ІПР) – для осіб з інвалідністю – копія;
 • Ідентифікаційний номер – копія;
 • Заключення Лікувально-консультативної Комісії(ЛКК) – копія.

Ми працюємо згідно діючого законодавства та в роботі керуємось наступною Постановою.

отримати виріб за направленням

Для розуміння механізму, як отримати виріб за направленням безоплатно, Ви маєте можливість ознайомитись з повним текстом Постанови за посиланням.

Законодавство у сфері соціального забезпечення постійно зазнає змін. Тому актуальну інформацію Ви знайдете на нашому сайті, або якщо зателефонуєте до нашого офісу.

Наші співробітники з радістю допоможуть Вам! 

Соціальний захист та гарантії щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю визначено Законом України „Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”.

Стаття 7 Закону передбачає, що медико-соціальні експертні комісії (МСЕК) та лікарсько-консультативні комісії (ЛКК) складають (коригують) індивідуальну програму реабілітації (ІПР) особи з інвалідністю, та здійснює контроль за повнотою та ефективністю виконання цієї програми.

В ІПР визначаються реабілітаційні заходи і строки їх виконання.

Звертаємо Вашу увагу !

Під час звернення до Управління соціального захисту для забезпечення протезно ортопедичними виробами осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення працівники органів соціального захисту населення ЗОБОВ’ЯЗАНІ надати ґрунтовну консультацію стосовно:

 • переліку підприємств, які відповідають кваліфікаційним вимогам на постачання засобів реабілітації та ПОВ із зазначенням контактних даних. До цих підприємств особи з інвалідністю або їх законні представники можуть звертатися з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;
 • тестової версії електронного каталогу технічних та інших засобів реабілітації, якими ці підприємства забезпечують осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб;
 • існуючого механізму забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, надання послуг реабілітації, можливості самостійно придбати засоби реабілітації або протезно-ортопедичні вироби та отримати за них компенсацію.

Ви самостійно вирішуєте на якому підприємстві отримати виріб за направленням!