Профілактичне ортопедичне взуття (Каталог)

ТОВ «Антис–Орто» пропонує різносторонній асортимент ортопедичного взуття для дітей, підлітків і дорослих, виконаного за спеціально розробленими лекалами. Це демісезонне та зимове взуття, кросівки, сандалі, туфлі, босоніжки, взуття для школи.

Наше профілактичне ортопедичне взуття  має особливу конструкцію. Це посилена підошва, спеціальний каблук і жорсткий задник. У поєднанні з ортопедичною устілкою така конструкція взуття знижує навантаження на стопи, допомагає виробити правильну ходу, розвантажує суглоби та навіть хребет.

ЯКЩО У ВАС СКЛАДНИЙ ВИПАДОК(значні деформації ніг, т.і.),  МОЖЕ ЗНАДОБИТИСЯ ОГЛЯД ЛІКАРЯ-ОРТОПЕДА.

Призначення та рекомендації  лікаря-ортопеда буде враховано при виготовленні ортопедичного взуття.

Також у складних випадках для корекції деформацій може знадобитися індивідуальна ортопедична устілка. Зазвичай, в таких випадках лікар-ортопед призначить устілку ортопедичну, яку ми зможемо виготовити для Вас. Для цього, крім замірів ніг для виготовлення ортопедичного взуття, необхідно буде сканування стоп.

Ортопедичне взуття для дітей, жіноче ортопедичне взуття, чоловіче ортопедичне взуття є можливість оглянути та безпосередньо потримати в руках, завітавши до нашого ОФІСУ.

Також Ви маєте можливість переглянути процес виготовлення ортопедичного взуття. 

Коротке відео на нашому Ютюб-каналі познайомить Вас з основними етапами виробництва взуття ортопедичного. 

За бажанням, взуття може бути виготовлене в літньому варіанті (внутрішня частина на шкірпідкладці) або демісезонне(внутрішня частина з байки). Тобто, Ви обираєте не тільки колір та матеріал зовнішньої частини(шкіра чи замша), але й матеріал внутрішньої частини виробу (байка або шкірпідкладка).

Чоботи та напівчоботи можуть бути виготовлені в зимовому варіанті або демісезонні. Тобто, Ви обираєте не тільки колір та матеріал зовнішньої частини(шкіра чи замша), але й матеріал внутрішньої частини виробу (байка або хутро).

Наші співробітники запропонують вибрати з наявних під час замовлення.

Профілактичне ортопедичне взуття має ряд характерних рис:

  •  жорсткий формований (повторює вигин п’яти) задник, що закриває лише п’яту і не перешкоджає роботі ахіллового сухожилля. У деяких моделях є подовження жорсткого борту з внутрішньої і зовнішньої сторони;
  • наявність супінатора (він повинен бути в міру м’яким, щоб змушувати працювати стопу при ходьбі. Натисніть на нього великим пальцем руки – супінатор повинен пружинити);
  • гнучка підошва з каблуком Томаса. Це каблук, продовжений з внутрішньої сторони підошви, тобто його внутрішня частина довша зовнішньої. Це зміцнює підошву під середньою частиною стопи і перешкоджає завалювання стопи всередину, як наслідок, забезпечується правильна постановка ноги.

Лікувальне ортопедичне взуття також має характерні ознаки:

  • жорсткий формований задник з високим берцями, що закриває гомілковостопний суглоб, з подовженим внутрішнім і зовнішнім жорстким бортом. Є моделі, де висота взуття доходить майже до колін.
  • наявність (з можливістю зняття) або відсутність пружною супінатора для можливості вкладення індивідуальних ортопедичних устілок.
  • каблук Томаса.
  • взуття, зшите на замовлення за індивідуальними вимірами. 

 

Будь-яке з вищепереліченого ортопедичного взуття зобов’язане мати наступні характеристики:

Взуття ортопедичне повинно бути виготовлене з натуральних матеріалів. Особливо це важливо для внутрішньої сторони взуття. Це матеріали, які не дозволять нозі потіти. Наприклад, шкіра чи нубук. Їх незаперечні переваги перед шкірзамінником це – пластичність, забезпечення випаровування вологи і мікроциркуляції повітря, відмінні гігієнічні властивості.
Гнучка підошва, що не ковзає.
Широкий мисок, який не сковує пальці. Важливо: не затягуйте ремінці (шнурки, липучки) в цій області, щоб уникнути скручування стопи.
Каблук (для починаючих ходити рекомендована висота каблука 5-7 мм, для дітей старше двох років 1-1,5 см) повинен займати по довжині підошви не менше 1/3. Найкращим варіантом є каблук Томаса.
Застібки (шнурки, липучки) повинні продовжуватися ближче до носку, так, щоб можна було легко взути черевик, а потім добре зафіксувати на стопі. Взуття не повинно бовтатися на нозі. Починаючим ходити для кращої фіксації рекомендується шнурівка або наявність як мінімум трьох липучок. Ремінцеві кріплення можуть використовуватися за наявності достатньої кількості варіантів для затягування за обсягом ніжки (більше ніж 3-4 дірочки).

Переважна кількість взуття, що присутнє на ринку України, є, так званим, анатомічним взуттям, яке не входить в розряд ортопедичного взуття.

Таке взуття не допоможе стопі сформуватися правильно.

У такому взутті може бути (або не бути) супінатор, але немає жорстких подовжених з внутрішньої частини бортів, або високих берців, а також каблука Томаса. Найчастіше таке взуття має взагалі плоску підошву.

Для періоду формування дитячої стопи таке взуття не підходить.

Взувати дитину в таке взуття (але не на пласкій підошві) можна лише приблизно після 8 років, за умови сформованого зводу стопи.