Законодавство

> КОНВЕНЦІЯ про права осіб з інвалідністю. Дата набрання чинності для України 06.03.2010 р.

 

> ЗАКОН УКРАЇНИ. “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”.

 

> ЗАКОН УКРАЇНИ. “Про реабілітацію інвалідів в Україні”.

 

> КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ. ПОСТАНОВА від 5 квітня 2012 р. № 321. “ПОРЯДОК забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації” ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321(в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 238).

 

> КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 14 серпня 2019 р. № 806 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321.

 

> ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 518. „Деякі питання протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок”.

 

> МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ. НАКАЗ 11.04.2017 № 602. “ПОРЯДОК призначення технічних засобів реабілітації відповідно до функціональних можливостей особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, постраждалого внаслідок антитерористичної операції”.

 

> МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ. НАКАЗ 12.04.2018 № 506. “Про затвердження типових форм договорів про забезпечення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи технічними та іншими засобами реабілітації, надання послуг з їх ремонту”.

 

> ПОРЯДОК визначення функціональних можливостей особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи з порушеннями функцій нижніх кінцівок.

 

> Вичерпна інформація щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації на сайті МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ.

 

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE