Ортези призначають для зміни структурних і функціональних характеристик нервово-м’язової та скелетної системи: розвантаження, фіксації, активізації і корекції функцій пошкодженого суглоба або кінцівки.
Зокрема, до ортезів відносять корсети, бандажі, тутори, апарати, спеціальне взуття, устілки і ін.
Знаходять застосування при нестабільності зв’язкового апарату суглобів, травмах при заняттях спортом, артрозі і артриті суглобів, в післяопераційний період. Це загальна назва широкого класу ортопедичних пристроїв, які використовуються для відновлення порушеної функції суглобів та хребта.
Ортези також можуть застосовуватися для:
– ортези для суглобів нижніх кінцівок (ортези тазостегнового суглобу, колінного або гомілковостопного суглобів, наколінники, ортопедичні устілки, спеціальне ортопедичне взуття);
– ортези для хребта (шини шийно-комірцевої зони, корсети головотримачі жорсткої фіксації, корсети, деклінатори, реклінатори, бандажі для вагітних)
– ортези для суглобів верхніх кінцівок (ортези на плечовий, ліктьовий або лучезап’ястний суглоби, фіксатори пальців, напульсники, налікотники, кістетримачі).
Він закріплює суглоб та коригує його положення.
Такий ортез потрібно носити людям з проблемами гомілковостопних суглобів:
▪️ травматичні пошкодження;
▪️ запальні та дегенеративно-дистрофічні запальні захворювання;
▪️ вроджені хибні суглоби кісток;
▪️ артрози, артрити;
▪️ недосконалий остеогенез — хвороба крихких кісток;
▪️ після оперативного втручання.
Для якісного ортезування необхідні знання в галузі травматології, ортопедії та реконструктивно – відновлювальної хірургії.
Наші висококваліфіковані фахівці якісно знімуть зліпки пацієнта та виготовлять різноманітні види ортезів, що призначені лікарем-ортопедом.
Ви можете переглянути відео виготовлення ортезів на нашому Ютюб – каналі. Якщо сподобається, тисніть червону цяточку під відео “ПІДПИСАТИСЯ”.
Призначаючи ортез, лікар ортопед-травматолог бере до уваги наявність тих чи інших патологій опорно-рухового апарату, обирає конструктивне рішення, керуючись метою та бажаним результатом, якого потрібно досягти.
Рекомендації з використання ортезів, які стануть в нагоді кожному:
Важливо також навчитися правильно одягати ортез. Навіть відповідний за розміром, але неправильно одягнений ортопедичний виріб може тиснути, сповзати і заподіювати інший дискомфорт, що може призвести до натертостей, подразнення та запалення шкіри.
Повну консультацію щодо того, як правильно носити засіб реабілітації – ортез, нададуть спеціалісти підприємства “Антис-Орто”!
Звертайтеся до наших фахівців для замовлення необхідного ортезного виробу!