Ортопедичні устілки

ПЕРЕВАГИ ОРТОПЕДИЧНИХ УСТІЛОК.

👡👟Коли Ви відчуваєте втому в ногах у кінці дня, біль або навіть періодичні судоми ніг – Вам обов’язково необхідно придбати ортопедичні устілки.
Цей аксесуар є ефективним лікувально-профілактичним методом боротьби із захворюваннями нижніх кінцівок. Ортопедичні устілки – важливий атрибут для людей з плоскостопістю, варикозним розширенням вен, а також людей із зайвою вагою.
🏃Ортоустілка допоможе зберегти здоров’я ваших ніг, а також попередить утворення і прогресування патологій ніг.

         Беззаперечною перевагою ортопедичних устілок є їх лікувальна дія.
👣 Індивідуально виготовлені устілки:
👌 – ефективно знімають втому ніг;
👌 – сприяють правильному розподілу навантаження на суглоби;
👌 – попереджають виникнення та запобігають прогресуванню захворювань нижніх кінцівок і навіть хребта.

За функціональним призначенням виділяють 7 різновидів ортопедичних устілок (вкладних пристосувань – ВП):

  1. Для підтримки подовжнього склепіння (ВП-1);
  2. Деторсійні (ВП-3; ВП-4);
  3. Для підтримки подовжнього і поперечного зводу (ВП-6, ВП-6а, ВП-6б).
  4. При відхиленні стопи до її зовнішньої сторони (pes valgus – ВП-2, ВП-5).
  5. При відхиленні стопи до її внутрішньої сторони (pes varus – ВП-7, ВП-8).
  6. Устілки з компенсаторами укорочення (ВП-9);
  7. Для розвантаження хворобливих місць і натоптишів (ВП-10).

Це найбільш вживана на сьогодні класифікація, що наведена в роботі: Файнберг Л.Л., Гусєв Л.С. Методичні рекомендації по назначенням пристосувань ортопедичних, вкладних ВП / Файнберг Л.Л., Гусєв Л.С. – К .: Видавництво “Реклама”, 1978. – 18 с.

Ви маєте можливість замовити та придбати устілки ортопедичні індивідуального виготовлення відвідавши наш інтернет-магазин ортопедичних виробів.

Кожна деформація стопи потребує окремого виду устілок ортопедичних.

Критерії вибору ортопедичних устілок для дорослих такі:
1. При поперечній плоскостопості показані ортоустілки з пелотом (подушечка під пальцями).
2. Поздовжня плоскостопість потребує для лікування ортопедичних устілок з  обов’язковою наявністю супінатора для підтримки м’язового апарату та підйому зводу стопи.
3. При вальгусній деформації великого кроку показана напівустілка з жорстким супінатором і пелотом, які знімають навантаження з поперекового відділу стопи і великого пальця ноги.

Якщо ж у людини виникла та розвилася деформація стопи з додатковими ускладненнями, то звичайних ортопедичних устілок недостатньо. Потрібен індивідуальний підхід – виріб(ортопедична устілка), що виготовлено з урахуванням анатомічних особливостей та найменших вад стопи.

Спеціалісти підприємства “Антис-Орто” проведуть медичний огляд, виявлять проблеми ніг та, зокрема, стоп, виконають сканування стоп, підберуть матеріал для ортопедичного виробу згідно з вашими потребами та способом життя. Та власно виготовлять устілку ортопедичну. 

Протягом 2 – 3 місяців користування нашими ортопедичними виробами Вам запропонують повторно звернутися до нас та пройти огляд та корекцію устілок, яка буде виконана безкоштовно. Ця процедура необхідна для врахування змін, що відбулися зі стопою, а також для корекції можливих деформацій устілки.