Ортопедичні профілактично-лікувальні устілки(виготовлення)

Як ми вже неодноразово зазначали, дефекти стоп погано позначаються на загальному стані здоров’я людини.

🏃 Якщо тривалі прогулянки або фізичні навантаження призводять до тяжкості та болів в ногах, набряків, з високою вирогідністю можливо говорити про наявність плоскостопості. Найпоширенішою патологічною зміною кісткового апарату стопи є плоскостопість. Це порушення вражає більше половини населення нашої планети в тій чи іншій мірі.

Єдиний вихід уникнути можливих проблем та корекція наявних – це використання якісного ортопедичного взуття.
Важливим чинником також є правильний підбір моделі, розміру та індивідуально виготовлена устілка.

👣 Підприємство АНТИС-ОРТО виготовляє ортопедичні устілки з застосуванням сучасної комп’ютерної техніки,  сканування та високоякісного,
надточного обладнання. Потім вони піддаються суворому контролю кваліфікованими лікарями – ортопедами.

Матеріал, з якого виготовляються устілки, підбирається для кожного окремо, виходячи з величини наявних проблем стопи та активного чи пассивного способу життя. Ортопедична устілка повинна бути не надто тверда, не надто м’яка, але й достатньо жорстка, так як метою є виправлення наявних дефектів, або попередження можливих.

Індивідуальний підхід ми застосовуємо також до виготовлення взуття. Моделювання взуття відбувається окремо для кожної людини, враховуючи певні деформації.
Уважний підхід до обслуговування кожного клієнта дозволяє правильно сформувати стопу в дитячому віці, а також істотно знизити у дорослих навантаження
на ноги під час фізичних навантажень.

Спочатку ми скануємо стопи або робимо зліпок стопи.

 

Інформація передається на комп’ютер техніка – протезиста, який, виходячи з наявних проблем стопи, створює 3D модель устілки.

Після комп’ютерної обробки моделі, створюється программа виготовлення устілки та передається на станок.

На виході маємо готові устілки, в яких вашім ніжкам буде комфортно.

Як правильно вибрати ортопедичні устілки?!

Перше та головне – звернутися до спеціаліста!
Тільки лікар-ортопед правильно визначить проблему та призначить ортез на стопу(ортоустілку).
Тільки технік-протезист в індивідуальному порядку з урахуванням особливостей наявної патології зробить заміри та відсканує стопи.
Теж саме стосується виготовлення: справжні ортопедичні устілки – це індивідуально виготовлені устілки, зроблені конкретно для Вас.