Правильне взуття ортопедичне

Правильне взуття — запорука здоров’я Вашої дитини. Найперші кроки малюк повинен робити у взутті, яке допоможе розвитку і формування зводу стопи, щоб сприяти правильній ході. Ортопедичне взуття — це профілактика можливих порушень, тому його придбання буде доцільним не тільки при вже виявленому порушенні. Маленькій дитині, що почала ходити, більшу частину часу необхідно проводити у взутті, щоб уникнути плоскостопості, яке може виникнути від постійного ходіння босоніж по рівній поверхні.

 Детальніше про профілактику та корекцію плоскостопості.

Помилковою є думка, що ортопедичне взуття призначається лікарем спеціально тільки для людей з порушеннями ходи і хворобами опорно-рухового апарату. Насправді, ортопедичне взуття створює комфорт під час ходьби, допомагаючи стопі зайняти правильне положення. Спеціально розроблена технологія створення ортопедичного взуття: жорсткий задник, спеціальний каблук і посилена підошва  — знижують навантаження на стопу і допомагають виробити правильну ходу. А натуральні матеріали, з яких виготовляються внутрішні і зовнішні деталі, дозволяють ногам дихати і дають додатковий комфорт і безпеку.

ТОВ « Антис – Орто» пропонує різносторонній асортимент ортопедичного взуття для дітей, підлітків і дорослих, виконаного за спеціально розробленими лекалами. Це демісезонне та зимове взуття, кросівки, сандалі, туфлі, босоніжки, взуття для школи.

Розробка моделей взуття ведеться з обов’язковим урахуванням вікової анатомічної будови стопи. Фіксація п’яти і гомілковостопного суглоба за рахунок жорсткого задника, особливості в конструкції підошви, ортопедичні устілки  — все це дозволить ніжкам перебувати в абсолютному комфорті.

При виробництві взуття використовуються шкіра, нубук, замша, текстиль. Ці натуральні матеріали екологічно безпечні, що надзвичайно важливо при повсякденному використанні. Ви можете обрати матеріали, з яких буде виготовлено взуття. Наприклад, обрати між шкірою, нубуком чи замшею. Також є можливість обрати колір матеріалів, з яких буде виготовлено Ваше взуття(наши співробітники запропонують обрати колір з наявних).  

Таким чином, через підприємство “Антис-Орто” Ви маєте змогу одержати забезпечення ортопедичним взуттям безоплатно.
 
 
Отримати ортопедичне взуття можливо за призначенням лікаря ортопеда-травматолога, а також при наступних захворюваннях опорно-рухового апарату:
🦶 деформація стопи;
🦶 падуча стопа;
🦶 вкорочення кінцівки;
🦶 ампутація стопи за Лісфранком, Шопаром, Гаранжо;
🦶 атеросклероз;
🦶 слоновість нижніх кінцівок;
🦶 збільшення головок перших плюсневих кісток;
🦶 різні розміри стоп;
🦶 вроджена клишоногість і плоско-вальгусна установка стоп у дітей тощо.
 
Зверніться до теріторіального Управління соціального захисту за направленням на одержання ортопедичного взуття. Зателефонуйте до нашого офісу та запишіться на заміри. За бажанням Вас може безкоштовно оглянути наш лікар ортопед-травматолог. Технік за вказівками лікаря зробить заміри та змоделює Ваше взуття.

За цією персональною моделлю ми виготовимо для Вас, потрібне конкретно для Вас, ортопедичне взуття.

Якщо Ви не маєте можливості одержати ортопедичні вироби безоплатно, є можливість придбати взуття власним коштом у інтернет-магазині “Антис-орто”