Правильне взуття

Правильне взуття — запорука здоров’я Вашої дитини. Найперші кроки малюк повинен робити у взутті, яке допоможе розвитку і формування зводу стопи, щоб сприяти правильній ході. Ортопедичне взуття — це профілактика можливих порушень, тому його придбання буде доцільним не тільки при вже виявленому порушенні. Маленькій дитині, що почала ходити, більшу частину часу необхідно проводити у взутті, щоб уникнути плоскостопості, яке може виникнути від постійного ходіння босоніж по рівній поверхні.

 Детальніше про профілактику та корекцію плоскостопості.

Помилковою є думка, що ортопедичне взуття призначається лікарем спеціально тільки для людей з порушеннями ходи і хворобами опорно-рухового апарату. Насправді, ортопедичне взуття створює комфорт під час ходьби, допомагаючи стопі зайняти правильне положення. Спеціально розроблена технологія створення ортопедичного взуття: жорсткий задник, спеціальний каблук і посилена підошва  — знижують навантаження на стопу і допомагають виробити правильну ходу. А натуральні матеріали, з яких виготовляються внутрішні і зовнішні деталі, дозволяють ногам дихати і дають додатковий комфорт і безпеку.

ТОВ « Антис – Орто» пропонує різносторонній асортимент ортопедичного взуття для дітей, підлітків і дорослих, виконаного за спеціально розробленими лекалами. Це демісезонне та зимове взуття, кросівки, сандалі, туфлі, босоніжки, взуття для школи.

Розробка моделей взуття ведеться з обов’язковим урахуванням вікової анатомічної будови стопи. Фіксація п’яти і гомілковостопного суглоба за рахунок жорсткого задника, особливості в конструкції підошви, ортопедичні устілки  — все це дозволить ніжкам перебувати в абсолютному комфорті.

При виробництві взуття використовуються шкіра, нубук, замша, текстиль. Ці натуральні матеріали екологічно безпечні, що надзвичайно важливо при повсякденному використанні. Ви можете обрати матеріали, з яких буде виготовлено взуття. Наприклад, обрати між шкірою, нубуком чи замшею. Також є можливість обрати колір матеріалів, з яких буде виготовлено Ваше взуття(наши співробітники запропонують обрати колір з наявних).