ПРОТЕЗУВАННЯ

Питому вагу у діяльності АНТИС-ОРТО займає протезування нижніх кінцівок(протез ноги, протези ніг, протези стегна, протези гомілки, парні протези та протези для однієї ноги).

Для якісного протезування необхідні знання в галузі травматології, ортопедії та реконструктивно – відновлювальної хірургії. Провідна роль в процесі протезування належить лікарю – ортопеду і техніку – протезисту.

Наші висококваліфіковані, сертифіковані фахівці (Сертифікати), в залежності від рівня ампутації ноги або ніг, виготовляють протези гомілки, стегна, стопи і всієї ноги. Модульні протези збираються з комплектуючих і регулювально-сполучних пристроїв, які підбираються індивідуально для кожної людини і виконуються з легких і міцних матеріалів.

ТОВ «Антис-Орто» пропонує повний комплекс протезування: виготовлення та встановлення новітніх протезів для ніг, консультацію та подальшу реабілітацію. Залежно від ступеня активного способу життя пацієнта, будуть підібрані складові протеза, які дозволять не тільки ходити та стояти, але й займатися спортом. Протез ноги або протези ніг будуть виготовлені для Вас в найкоротші терміни, які дозволяють технологічні процеси. Подальш примірка та корекція, налаштування протезу – є обов’зковими складовими протезування на нашому підприємстві.

Ми виготовляємо:

Можливе протезування та реабілітація у стаціонарі або амбулаторно.

Реабілітаційні заходи включають в себе три основні складові:

1) адаптація до протезу, зміцнення м’язів кукси, тазового поясу;

2) навчання управлінню протезом, тренування координації рухів;

3) усунення контрактур(тугорухомості) усіченої кінцівки.

 

Ви можете переглянути коротенький ролик, як проходить звичайний робочий день нашого співробітника:

Буденна робота техніка-протезиста.