ПРОТЕЗУВАННЯ

Антис-орто, виробник протезно-ортопедичної продукції, виробник протезно-ортопедичних виробів, протезний завод, протезна майстерня, завод протезний, протезно-ортопедичний завод, протезно-ортопедичний комбінат, протезно-ортопедична фірма, протезно-ортопедичне підприємство, протезна фірма, протезне підприємство, майстерня протезна, хто виробляє протезно-ортопедичну продукцію, хто робить протези, де купити протез, де купити ортез, де купити ортези, де купити ортоустілки, де купити ортопедичні устілки, де купити устілки ортопедичні, де купити ортопедичне взуття
Антис-орто, виробник протезно-ортопедичної продукції, виробник протезно-ортопедичних виробів, протезний завод, протезна майстерня, завод протезний, протезно-ортопедичний завод, протезно-ортопедичний комбінат, протезно-ортопедична фірма, протезно-ортопедичне підприємство, протезна фірма, протезне підприємство, майстерня протезна, хто виробляє протезно-ортопедичну продукцію, хто робить протези, де купити протез, де купити ортез, де купити ортези, де купити ортоустілки, де купити ортопедичні устілки, де купити устілки ортопедичні, де купити ортопедичне взуття

Питому вагу у діяльності АНТИС-ОРТО займає протезування нижніх кінцівок

Для якісного протезування необхідні знання в галузі травматології, ортопедії та реконструктивно – відновлювальної хірургії. Провідна роль в процесі протезування належить лікарю ортопеду-травматологу та техніку – протезисту.

Наші висококваліфіковані, сертифіковані фахівці (Сертифікати), в залежності від рівня ампутації ноги або ніг, виготовляють протези гомілки, стегна, стопи і всієї ноги. Модульні протези збираються з комплектуючих і регулювально-сполучних пристроїв, які підбираються індивідуально для кожної людини і виконуються з легких і міцних матеріалів.

ТОВ «Антис-Орто» пропонує повний комплекс протезування: виготовлення та встановлення новітніх протезів для ніг, консультацію та подальшу реабілітацію. Залежно від ступеня активного способу життя пацієнта, будуть підібрані складові протеза, які дозволять не тільки ходити та стояти, але й займатися спортом. Протез ноги або протези ніг будуть виготовлені для Вас в найкоротші терміни, які дозволяють технологічні процеси. Подальше примірювання та корекція, налаштування протезу – обов’язкові складові протезування кінцівок на нашому підприємстві.

Підприємство «Антис-Орто» приймає участь у державній програмі з безоплатного забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації. ТОВВ «Антис-Орто» – виробник протезно-ортопедичних виробів (ПОВ). 

Ми виготовляємо:

Можливе протезування та реабілітація у стаціонарі або амбулаторно.

Реабілітаційні заходи включають в себе три основні складові:

1) адаптація до протезу, зміцнення м’язів кукси, тазового поясу;

2) навчання управлінню протезом, тренування координації рухів;

3) усунення контрактур (тугорухомості) усіченої кінцівки.

Примірювання протезу нижньої кінцівки.

Процес виготовлення протезів нижніх кінцівок складний та тривалий. 
Однією зі складових протезування є примірювання протезу ноги.
Це надзвичайно важлива річ у протезуванні. Примірка важлива тим, що  від неї залежать такі речі, як зручність користування, комфорт при ходьбі, а головне чи буде особа з інвалідністю користуватися протезним виробом взагалі.
Саме на цьому етапі виявляються та усуваються всі неточності та недоліки виготовленого протезу.
Під час примірювання вирішуються такі питання питання:
🔹 чи відповідає виготовлений протез кінцівки замовленому;
🔹 чи не відбулося антропометричних змін ампутаційної кукси, що потребує корекції куксоприймача або вкладишу куксоприймача .
Також повторно вимірюються та тестуються:
🔹 загальна довжина(висота) штучної кінцівки. Важливо, щоб протез ноги був на 1,5-2 см коротший, ніж здорова кінцівка;
🔹 стан протезу в різних положеннях та навантаженнях: при стоянні, сидінні, ходьбі;
🔹 зручність та комфорт у користуванні;
🔹 функціональність протезу ноги.
 

Ви можете переглянути коротенький ролик, як проходить звичайний робочий день нашого співробітника:

Ампутація кінцівок часто супроводжується набряками та призводить до виникнення контрактури. Аби уникнути цих неприємних наслідків ампутації кінцівки або легше їх перенести, необхідно до повного загоювання утримувати куксу у правильному положенні.

Кукса в положенні лежачи

Для того щоби підтримувати тонус м’язів та рухливість суглобів, спеціалісти підприємства “Антис-орто” дають пораду лежати на животі приблизно 30 хвилин. Це потрібно робити 2-3 рази на день, при цьому голову необхідно повернути в протилежний до ампутованої ноги бік. Завдяки цьому розтягуються м’язи, що згинають стегно і зберігається або збільшується амплітуда розгинання стегна.

Ще однією профілактичною рекомендацією є використання жорсткого матрацу. Якщо матрац м’який, він надмірно прогинається, що призводить до  швидкого розвитку контрактури. А жорсткий матрац не дозволяє тазу надмірно згинатися, “потонути” під час лежання.

Спеціалісти підприємства “Антис-орто” звертають увагу, що не рекомендується тримати куксу в зігнутому стані постійно.

Правильне положення кукси сидячи

Під час реабілітації в післяопераційний період може знадобитись крісло колісне(коляска). Зауважуємо, що є важливим, щоби подушка на сидіння коляски або саме сидіння візка, за аналогією матраца на ліжко, теж повинно бути жорстким. Достатня жорсткість сидіння – це профілактика та запобігання утворенню деформацій хребта та тазових кісток.

На схемах зображено правильне положення кукси нижньої кінцівки.

Наголошуємо на уважному ставленні до себе та свого здоров’я!

Якщо Ви або Ваші родичі чи близькі люди мають потребу у протезуванні кінцівок або зміні протезів ніг на більш функціональні, фахівці нашого підприємства “Антис-Орто” готові прийти на допомогу кожному.