Для якісного протезування необхідні знання в галузі травматології, ортопедії та реконструктивно – відновлювальної хірургії. Провідна роль в процесі протезування належить лікарю ортопеду-травматологу та техніку – протезисту.
Наші висококваліфіковані, сертифіковані фахівці (Сертифікати), в залежності від рівня ампутації ноги або ніг, виготовляють протези гомілки, стегна, стопи і всієї ноги. Модульні протези збираються з комплектуючих і регулювально-сполучних пристроїв, які підбираються індивідуально для кожної людини і виконуються з легких і міцних матеріалів.
ТОВ «Антис-Орто» пропонує повний комплекс протезування: виготовлення та встановлення новітніх протезів для ніг, консультацію та подальшу реабілітацію. Залежно від ступеня активного способу життя пацієнта, будуть підібрані складові протеза, які дозволять не тільки ходити та стояти, але й займатися спортом. Протез ноги або протези ніг будуть виготовлені для Вас в найкоротші терміни, які дозволяють технологічні процеси. Подальше примірювання та корекція, налаштування протезу – обов’язкові складові протезування кінцівок на нашому підприємстві.
Підприємство «Антис-Орто» приймає участь у державній програмі з безоплатного забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації. ТОВВ «Антис-Орто» – виробник протезно-ортопедичних виробів (ПОВ).
Можливе протезування та реабілітація у стаціонарі або амбулаторно.
Реабілітаційні заходи включають в себе три основні складові:
1) адаптація до протезу, зміцнення м’язів кукси, тазового поясу;
2) навчання управлінню протезом, тренування координації рухів;
3) усунення контрактур (тугорухомості) усіченої кінцівки.
Ви можете переглянути коротенький ролик, як проходить звичайний робочий день нашого співробітника:
Ампутація кінцівок часто супроводжується набряками та призводить до виникнення контрактури. Аби уникнути цих неприємних наслідків ампутації кінцівки або легше їх перенести, необхідно до повного загоювання утримувати куксу у правильному положенні.
Для того щоби підтримувати тонус м’язів та рухливість суглобів, спеціалісти підприємства “Антис-орто” дають пораду лежати на животі приблизно 30 хвилин. Це потрібно робити 2-3 рази на день, при цьому голову необхідно повернути в протилежний до ампутованої ноги бік. Завдяки цьому розтягуються м’язи, що згинають стегно і зберігається або збільшується амплітуда розгинання стегна.
Ще однією профілактичною рекомендацією є використання жорсткого матрацу. Якщо матрац м’який, він надмірно прогинається, що призводить до швидкого розвитку контрактури. А жорсткий матрац не дозволяє тазу надмірно згинатися, “потонути” під час лежання.
Спеціалісти підприємства “Антис-орто” звертають увагу, що не рекомендується тримати куксу в зігнутому стані постійно.
Під час реабілітації в післяопераційний період може знадобитись крісло колісне(коляска). Зауважуємо, що є важливим, щоби подушка на сидіння коляски або саме сидіння візка, за аналогією матраца на ліжко, теж повинно бути жорстким. Достатня жорсткість сидіння – це профілактика та запобігання утворенню деформацій хребта та тазових кісток.
На схемах зображено правильне положення кукси нижньої кінцівки.